0

مینی بیل مکانیکی کوماتسو

مشخصات فنی مینی بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC30 MRx

خرداد ۱۱, ۱۳۹۵ در ۱:۳۱ ب.ظ توسط

مشخصات فنی مینی بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC30 MRx

مینی بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC30 MRx در کلاس نسبتاً متوسط قرار می گیرد. شعاع چرخشی کوچک این بیل مکانیکی دوران را در محیط های کوچک راخت کرده و خطر برخورد با هر مانعی را کاهش می دهد. نوعی طراحی کاپوت و کابین به نحوه ای صورت گرفته تا تعمیر، تعویض و سرویس تمام قطعات مکانیکی و تجهیزات یدکی بسیار آسان باشد. همچنین تهبیه دو دنده برای افزایش و کاهش سرعت از ویژگی های مهم این مینی بیل مکانیکی به شمار می رود.

 

مشخصات فنی مینی بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC30 MRx

وزن کاری ( تن )  3.30
قدرت موتور (اسب بخار) ۲۱ – ۲۸٫۲
حداکثر عمق حفر خاک (متر) ۲٫۸۴
حجم باکت ( متر مکعب ) ۰٫۱۱

 

مشخصات فنی مینی بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC30 MRx مشخصات فنی مینی بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC30 MRx مشخصات فنی مینی بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC30 MRx مشخصات فنی مینی بیل مکانیکی کوماتسو مدل PC30 MRx

شرکت آریا راه با هدف تهیه و تامین انواع قطعات، تجهیزات و لوازم یدکی ماشین آلات راهسازی، کوماتسو، کاترپیلار و هیوندای فعالیت می کند. محصولات قابل ارائه توسط این شرکت انواع قطعات زیربندی ، قطعات موتوری ، قطعات هیدرولیک ، قطعات GET ، قطعات برقی ، فیلتر ، گیربکس ، انواع صفحه ، واشر ، چهارشاخه و سایر لوازم جانبی می باشد. علاوه بر قطعات فوق و به دلیل برخورداری از نیروهای متخصص، این شرکت قادر است سفارشات ویژه برندهای مختلف را بر اساس تقاضای مشتریان تامین کند.به همین منظور شما می توانید برای مشاوره رایگان و در خواست های خود با شماره های زیر تماس بگیرید.

برچسب‌ها, , , , , , ,

پاسخ دهید