0

اخبار

ببینید چطور با بیل مکانیکی ساندویچ درست می کنند

مرداد ۲, ۱۳۹۵ در ۵:۲۶ ب.ظ توسط

ببینید چطور با بیل مکانیکی ساندویچ درست می کنند

امروزه ماشین آلات راه سازی، صنعت ساختمان و عمران جزء مهم ترین وسایل ساخت و ساز به شمار می روند. صنعت راه سازی و ساختمان هر روز مدرن تر و بروز شده تا سرعت اجرای پروژه افزایش یافته و هزینه ها کاهش یابد. در ویدئوی جالب و خلاقانه زیر مشاهده می کنیم که چطور دو نفر به وسیله بیل مکانیکی یک ساندویچ درست می کنند. تا کنون اینطور به نظر می رسید که ماشین های سنگین فقط برای کارهای بزرگ، خشن و زمخت ساخته شده اند. اما در این ویدئو مشاهده می کنیم که این بیل مکانیکی با دقت میلی متری و ظرافت هر چه تمام تر از پس تهیه یک وعده غذای خوشمزه بر می آید. مهم تربن سوالی که برای ما پیش می آید، دقت و ظرافت این تجهیزات تا چه اندازه است؟ و یا اینکه وقتی چنین ماشینی می تواند اشیاء به این کوچکی را با دقت بالا جابجا کند، در جابجایی اشیاء بزرگ تا چه اندازه تواناست؟

 

به طور قطع قطعات مکانیکی کوماتسو از قدرت و توان زیادی برخوردار می باشد.همچنین می بایست لوازم یدکی این ماشین ها به راحتی در دسترس باشد.

 

 

 ببینید چطور با بیل مکانیکی ساندویچ درست می کنند ببینید چطور با بیل مکانیکی ساندویچ درست می کنند ببینید چطور با بیل مکانیکی ساندویچ درست می کنند

منبع: آریا راه

برچسب‌ها, , , , , , ,

پاسخ دهید